ЛИМАНИ (1956 року утворилося з чотирьох сіл - Кисляківки, Юхимівки, Свято-Троїцького та Зайцевого) - село, центр сільської Ради. Розташовані на лівому березі Бузького лиману, за 18 км на південь від районного центру і за 15 км від залізничної станції Прибузька. Населення - 2424 чоловіка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Галицинове, Лупареве.
В селі міститься центральна садиба радгоспу «Радянська Україна», в користуванні якого 7406 га орної землі, з них 1094 га зрошуваних. Господарство- зернового і м'ясо-молочного напряму.
Вирощують тут озиму пшеницю, ячмінь, соняшник, цукрові буряки. 67 робітників радгоспу удостоєно урядових нагород, у т. ч. орденом Леніна нагороджено ланкову М. О. Мороз, орденом Трудового Червоного Прапора - ланкового В. І. Плахтиря.
На території Лиманів - середня та 2 початкові школи, дитячий садок, 2 клуби, 2 бібліотеки, дитячий комбінат на 50 місць. Функціонує дільнична лікарня. Тут розміщується стаціонарний піонертабір «Радянська Україна».
Кисляківка заснована в середині ХУТІІ ст. на місці колишнього запорізького поселення. У другій половині XVIII ст. поруч з Кисляківкою виникло село Свято-Троїцьке.
Поблизу сучасного села 6-8 липня 1709 року відбувся бій російських військ із залишками військ Карла XII, внаслідок якого шведи були вибиті з Святотроїцького табору і скинуті на Російську косу (лівий берег Бугу). У 1921-22 рр. в селі виникли перші сільськогосподарські артілі «Новий світ», «Жовтнева революція», ім. Леніна.
Поблизу Лиманів та села Лупаревого дослі
джено 14 курганів, з них 8 доби бронзи (III- II тис. до н. е.) та 6 скіфських. В похованнях доби бронзи знайдено кістяні прикраси та антропоморфну кам'яну стелу. В одному з скіфських курганів - пошкоджену кам'яну скульптуру V ст. до н. е. Виявлено також 2 поселення скіфських часів, де знайдено ольвійські монети.