Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Лідіївка

ЛІДІЇВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км на південь від районного центру і за 30 км від, залізничної станції Колосівка. Населення - 1900 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}Дворянка, Довга Могила, Іванівка, Ізбашівка, Суха Балка, Широкі Криниці.
В Лідіївці знаходиться центральна садиба колгоспу ім. Ілліча, за яким закріплено 3720 га орних земель. Господарство зерно-тваринниць- кого напряму.
У селі є восьмирічна школа, клуб, бібліотека стадіон, два магазини.
Заснована Лідіївка наприкінці XVIII ст. У період революції 1905-1907 рр. відбулися стихійні виступи селян проти поміщиків. Жителі села активно боролися з контрреволюцією в роки громадянської війни, близько 300 з них були учасниками партизанського загону І. М. Даро- венка, що діяв на території Миколаївської та Одеської областей. У 1919 році тут створено радгосп «Суха Балка», через рік організовано партійний осередок.
На околицях с. Іванівкп виявлено залишки ранньослов'янського поселення VI-VIII ст. н. ери.

Сучасна карта - Лідіївка