Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Ясногородка

ЯСНОГОРОДКА - село, центр сільської Ради. Розташована за 8 км на північний захід від районного центру і за .55 км від залізничної станції Вознесенськ. Населення - 266 чоловік.
Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Бугорок, Гражданка, Крутоярка, Новокрасилівка, Новоявленка, Покровка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
За колгоспом «Жовтень», центральна садиба якого міститься в Ясногородці, закріплено 3420 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві зерна і м'ясо-молочної продукції. Розвиваються садівництво й виноградарство. В 1970 році на 100 га сільськогосподарських угідь вироблено по 87 цнт м'яса.
За високі виробничі показники в сільському господарстві 12 передовиків мають урядові нагороди, в т. ч. орденом Леніна нагороджено чабана Д. М. Стрекалова, орденом Трудового Червоного Прапора - колишнього голову колгоспу А. М. Тютюнника і скотаря М. Д. Гера- симчука.
У селі - восьмирічна школа, клуб, бібліотека, дитячі ясла. Працюють 2 магазини.
Ясногородка заснована в 1924 році.

Сучасна карта - Ясногородка