Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Сирове

СИРОВЕ - село, центр сільської Ради. Розташоване за 12 км на захід від районного центру і залізничної станції Врадіївка. Населення - 2439 чоловік. Сільській Раді підпорядковане село Болгарка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
У селі розміщений колгосп «Шляхом Леніна», орні землі якого становлять 6073,7 га. Основний напрям господарства - рільництво. Розвивається тваринництво. За високі виробничі показники 16 передовиків колгоспу відзначено урядовими нагородами, в т. ч. орденом Леніна - бригадира рільничої бригади Д. П. Кадрова, А. П. Маламан і Д. І. Костенка - орденом Трудового Червоного Прапора.
В селі є середня та восьмирічна школи, будинок культури і З колгоспні клуби, бібліотека. До послуг трудящих - сільмаг, продовольчий, промтоварний, господарчий магазини.
Село засноване в другій половині XVII ст. вихідцями з Молдавії і Польщі.
Під час гітлерівської окупації тут діяла підпільна організація на чолі з І. А. Гуртовим. Її активними учасниками були М. Ф. Семенов, Г. М. Осадчий, І. К. Блідар, Є. П. Рачинський, А. І. Корнован, С. Л. Носач та Г. М. Семенова. В лавах Червоної Армії у боротьбі проти німецько-фашистських загарбників відзначились уродженці села В. Г. Бодня і Д. М. Чумак, яким присвоєно звання Героя Радянського Союзу.

Сучасна карта - Сирове