Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Кир'яківка

КИР'ЯКІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване на правому березі річки Південного Бугу, за 24 км на північний захід від районного центру і залізничної станції Миколаїв. Населення - 981 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Кам'яна Балка, Надбузьке, Петрово-Солониха, Сливине. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
На території села розташований відділок Варварівської птахофабрики, сільськогосподарські угіддя якої - 12,8 тис. га. Протягом 1959- 1970 рр. у Кир'яківці споруджено 105 житлових будинків для працівників птахофабрики, водопровід протяжністю 3 км. За високі показники у розвитку птахівництва та тваринництва працівника відділку А. О. Пташкограя нагороджено орденом Леніна.
У Кир'яківці - восьмирічна, 2 початкові школи та школа-інтернат. Є 2 дитячих садки, дільнична лікарня, амбулаторія, 2 клуби, бібліотека. Працюють 3 магазини.
Село засновано У XVIII ст. В 1922 році тут створено сільськогосподарську артіль «Згода». Під час німецько-фашпстської окупації в селі розстріляні активісти Г. П. Климов, М. Ф. Садовський, П. Г. Пташкограй.
У Петрово-Солонисі народився і провів дитячі роки видатний російський астроном Ф. О. Бредіхін (1831-1904 рр.).
В околицях села Сливиного виявлено поселення доби пізньої бронзи, а поблизу села Петрово-Солонихи - поселення скіфських часів та перших століть н. ери.

Сучасна карта - Кир'яківка