Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Поріччя

ПОРІЧЧЯ (до 1944 року - Раштадт) - село, центр сільської Ради. Розташоване за 11 км на захід від районного центру і залізничної станції Веселинове. Населення - 1071 чоловік. Сільській Раді підпорядковане с. Градівка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
В селі міститься центральна садиба колгоспу «Дружба», за яким закріплено 4329 га орної землі. Господарство спеціалізується на виробництві зерна і продуктів тваринництва. Вирощуються технічні культури. Працює кар'єр по видобутку будівельного каменю, маслозавод. За одержання високих врожаїв буряків Ф. П. Волощук нагороджено орденом Леніна.
В Поріччі є середня школа, дитячий комбінат., будинок культури, бібліотека; 2 магазини, пункт побутового обслуговування.
Село засноване в 1809 році як німецька колонія Раштадт. Напередодні революції 1905- 1907 рр. тут розповсюджувалися революційні листівки. В 1920 році виник партійний осередок.
Під час Вітчизняної війни фашисти розстріляли німців-комуністів В. Бенскільментебеля і І. Райхерда.

Сучасна карта - Поріччя