Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Ольгопіль

ОЛЬГОПІЛЬ (давня назва Графське) - село, центр сільської Ради, розташоване за 35 км на захід від районного центру ,і за 40 км від залізничної станції Новий Буг. Населення - 963 чоловіка.
В селі розташована центральна садиба колгоспу «Нове життя», за яким закріплено 3873 га орних земель. Основний напрям господарства - {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}рільництво і м'ясо-молочне тваринництво. За трудові успіхи 45 колгоспників села нагороджено орденами і медалями, в т. ч. тракториста О. Ю. Поволю - орденом Трудового Червоного Прапора.
За останні 40 років колгосп побудував 5 корівників, 6 свинарників, 2 пташники. 4 зерносховища, 25 житлових будинків, будинок культури, майстерню по ремонту техніки.
Б селі є восьмирічна школа, лікарня, дитячі ясла, клуб, бібліотека.
Ольгопіль заснований в 1772 році як військове укріплення. В середині XIX ст. сюди переселили жителів села Мечиславки Єлисаветградського повіту. В 1920 році в селі створені партійний і комсомольський осередки. На честь 50-річчя Радянської влади в селі відкрито пам'ятник В. І. Леніну.
В околицях Ольгополя знайдено бронзові знаряддя праці доби бронзи II тисячоліття до н. е.

Сучасна карта - Ольгопіль