Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Козирка

КОЗИРКА (давня назва - Мала Дереклея) - село, центр сільської Ради. Розташована за 50 км на північний схід від районного центру і за 42 км віл залізничної станції Миколаїв. Населення - 462 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Михайлівка, Поди, Чернігівка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Радгосп ім. Ольшанців, центральна садиба якого міститься в селі, має 4169 га орної землі. Виробничий напрям господарства - рільництво і тваринництво. Радгосп спеціалізується на вирощуванні винограду. За трудові успіхи 6 передових робітників удостоєні урядових нагород.
В селі є восьмирічна школа, дитячі ясла, клуб, бібліотека. Вчительці П. Ф. Деменніковій присвоєно звання заслуженого вчителя Української РСР.
Козирка заснована у XVIII ст. В 1920 році тут створено партійний і комсомольський осередки.
На околицях села досліджено курган IV-
III ст. до н. е. Знайдено скарб ольвіиських монет
IV ст. до н. е. та 2 поселення III-II ст. до н. е. Значні розкопки проводились й на городищі І-III ст. н. е. із змішаним складом населення (греків, скіфів, сарматів, слов'ян).

Сучасна карта - Козирка