Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Червона Долина

ЧЕРВОНА ДОЛИНА - село, центр сільської Ради. Розташована за 25 км на північний захід від районного центру і залізничної станції Сні
гурівка. Населення - 696 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Веселий Кут, Новотроїцьке, Покровське, Поляна, Широке.
У Червоній Долині розташована центральна садиба радгоспу «Промінь». {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}Господарство обробляє 6739 га орної землі, спеціалізується на виробництві зерна і продуктів тваринництва. Вирощують також технічні культури (соняшник, рицину). 8 робітників радгоспу одержали урядові нагороди, в т. ч. комбайнер Т. О. Олійник відзначений орденом Леніна.
В селі - восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека, дитячий садок. До послуг трудящих - 2 магазини, кравецька і шевська майстерні.
Червона Долина заснована в 1921 році.

Сучасна карта - Червона Долина