Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Добре

ДОБРЕ - село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км на південь від районного центру та за 0,5 км від залізничної станції Явкине. Населення - 2224 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Новобратське й Новоєгорівка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
На території села є хлібоприймальний пункт з елеватором, впнзавод, контора «Скотспровпни», лісорозсадник, контора «Міжрайколгоспбуду». В Доброму міститься 3-й відділок колгоспу ім. Леніна (центральна садиба у с. Новоєгорівці). Основний виробничий напрям господарства - м1 ясо-молочне тваринництво і вирощування зернових культур. 7 трудівників села відзначено урядовими нагородами, в т. ч. орденом Трудового Червоного Прапора завідуючу фермою великої рогатої худоби Г. М. Суслову.
У Доброму - середня школа, директор якої І. Г. Крот нагороджений орденом Жовтневої Революції. 6 2 клуби, бібліотека. Діють дитячі ясла, садок; працюють комбінат побутового обслуговування, 11 магазинів та підприємств громадського харчування. Прокладено 20 км водопроводу.
Село засноване 1807 року. Свою назву воно дістало від балки Добренької. 1920 року в селі створено партійний і комсомольський осередки. Того ж року тут організовано перші сільськогосподарські артілі «Труд» і «Відродження», через 2 роки - артіль «Єднання» і комуну «Новий побут».
Під час тимчасової окупації гітлерівці замордували і розстріляли 376 мешканців села.

Сучасна карта - Добре