Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Маліївка

МАЛІЇВКА - село, центр сільської Ради. Розташована за 26 км від районного центру та за 25 км від залізничної станції Новополтавка. Населення - 1450 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Нововолоди- мирівка, Новосергіївка, Червоний Став. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Маліївський колгосп «Труд Ілліча» - багатогалузеве господарство, за яким закріплено 5100 га орної землі. Колгоспники збирають пересічно по 25 цнт зернових з гектара. Успішно розвивається нова галузь господарства - розведення риби. В п'яти ставках розводять дзеркального коропа, від реалізації якого колгосп щороку одержує 40-50 тис. крб. прибуїку. 90 проц. робіт в рільництві та 60 проц. в тваринництві механізовано. Млин, олійницький цех, пилорама, вантажно-розвантажувальні механізми
живляться електроенергією, що поступає від Каховської ГЕС. За одержання високих урожаїв пшениці орденом Леніна нагороджені І. Ф. Ми- хальов та А. В. Сахарний.
Ордена Леніна удостоєні комбайнер Т. І. Мойсеєв та доярка Л. Т. бвсеєнко; ордена Трудового Червоного Прапора - бригадир В. П. Вороній та тракторист В. І. Сахарний. Пошаною у односельців користується сім'я знатних комбайнерів К. Г. та І. Є. Колесникових. Ксенія Григорівна одна з перших в республіці жінок- механізаторів, вона нагороджена двома орденами Леніна та орденом Трудового Червоного Прапора. Іван бвстахійович також кавалер ордена Леніна.
224 колгоспники одержують пенсію.
В сільській лікарні на 25 ліжок є терапевтичний, хірургічний, стоматологічний і рентгенологічний кабінети. В лікарні трудиться 15 медичних працівників.
У селі - середня школа, будинок культури, при якому працює бібліотека з читальним залом на 100 місць. До 50-річчя Радянської держави в Маліївці відкрито пам'ятник Леніну.
Виникло село 1812 року.
В листопаді 1918 року трудящі Маліївки та навколишніх сіл виступили проти петлюрівців. Вони створили партизанський загін, який очолив колишній фронтовик І. М. Макаренко, згодом командир кавалерійського полку бригади Г. І. Котовського.
В лппні 1920 року оформився партосередок.

Сучасна карта - Маліївка