КАЛИНІВКА - село, центр сільської Ради. Розташована за 12 км на південний схід від районного центру і за 64 км від залізничної станції Вознесенськ. Населення - 715 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Богодарівка, Веселий Поділ, Водяне» Кам'янка, Маложенівка, Новоолександрівка, Уральське, Федосіївка, Шевченкове. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Радгосп ім. газети «Правда», центральна садиба якого міститься в селі, обробляє 11 320 га орної землі, під садами і виноградниками зайнято 109 га. Господарство м'ясо-молочного напряму, розвинуте виробництво зерна. За високі виробничі показники 12 працівників радгоспу мають урядові нагороди в т. ч. механізатори радгоспу X. X. Пшеничний, М. В. Меріков і чабан М. Д. Хомченко удостоєні ордена Леніна. Орденом Трудового Червоного Прапора нагороджені Ф. П. Кошель, А. Д. Ісюк, В. М. Новомлинець. З 1963 року в радгоспі виходить багатотиражна газета «Промінь комунізму».
У селі - восьмирічна школа, дитячий садок, клуб, бібліотека. 6 медичний пункт, профілакторій для тваринників. Прокладено водопровід на 2,8 кілометра.
Заснована Калинівка в 1923 році. В роки Великої Вітчизняної війни тут діяла підпільна антифашистська організація, яку очолювали вчитель А. В. Мальченко і колгоспник М. Н. Свічинський. Члени організації тримали зв'язок з Вознесенським підпільним центром, добували зброю, яку таємно переправляли до Вознесенська, випускали і пощирювали антифашистські листівки. Вони збирали інформацію про дислокацію і пересування військ окупантів, організовували втечу військовополонених з табору, переховували їх та членів Вознесенського підпільного центру. 14 березня 1944 року в село проникли радянські розвідники. Фашисти жорстоко розправилися з жителями за допомогу радянським воїнам. Вони розстріляли 87 стариків, жінок і дітей. 13-річного піонера Петра Іванова водили по селу і вимагали показувати, хто
допомагав розвідникам. Коли піонер відмовився стати зрадником, фашисти вбили хлопчика на очах у матері, а потім розстріляли всю сім'ю Іванових.