ЩАСЛИВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 22 км на північ від районного центру та за 28 км від залізничної станції Голта. Населення - 1478 чоловік. Сільській Раді підпорядковані й населені пункти Володимпрівка, Іванівка, Кузнецове, Трудолюбівка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
У Щасливці міститься центральна садиба колгоспу ім. Першого травня, за яким закріплено 4063 га орної землі. Господарство м'ясо-молочного напряму. Вирощують також зернові й технічні культури. За післявоєнні роки 11 передовиків сільського господарства відзначені орденами і медалями, а керуючий відділком колгоспу Н. П. Дремлюга удостоєний звання Героя Соціалістичної Праці.
Протягом 1958-1970 рр. тут споруджено 215 добротних житлових будинків, а також збудовано 10 корівників, 6 свинарників, 8 телятників, широкогабаритний пташник, кормоцех, механічну майстерню.
В селі є восьмирічна школа, дитячі ясла, клуб, бібліотека, продовольчий та промтоварний магазини.
Щасливка заснована наприкінці XVIII ст. селянамп-втікачами. Протягом 1905-1907 рр. тут сталося кілька антипоміщицьких виступів. Жителі села стали ядром комуністичного загону під командуванням Т. М. Гуляницького, який уславився в боротьбі з ворогами Радянської влади у 1918-1919 рр. До 50-річчя Радянської влади Т. М. Гуляніщькому встановлено в селі пам'ятник.
У 1920 році тут створено партійний та комсомольський осередки. У 1923 році щасливці разом з селянами с. Старого лов льового організували комуну ім. К. Маркса, яка мала 9500 десятин землі. Того ж року комуну відвідав голова ВУЦВКу Г. І. Петровський, який від імені Уряду Української РСР передав комунарам обладнання для млина й олійні, а також інструменти для духового оркестру.