Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Тридуби

ТРИДУБИ - село, центр сільської Ради, розташоване за 18 км на північ від районного центру і за 24 км від залізничної станції Врадіївка. Населення - 3169 чоловік. Сільській Раді підпорядковане також село Сорочинка.
У селі розташована центральна садиба колгоспу ім. Володимира Ілліча, який має 5863 га орної землі. Господарство зерно-тваринницького напряму. За успіхи, досягнуті в сільськогосподарському виробництві, бригадиру В. Ф. Раковському присвоєно високе звання Героя Соціалістичної Прапі. Орденом Леніна нагороджені М. С. Міняйлик, П. І. Вербовська, Т. П. Орлик, М. П. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}Крекотень, Т. М. Скрипник; орденом Жовтневої Революції - М. Т. Кіліянчук. Ордена Трудового Червоного Прапора удостоєно 6 чоловік. 174 колгоспники відзначені іншими орденами й медалями.
У Тридубах є середня школа, будинок культури, дві бібліотеки, функціонує дільнична лікарня. До послуг трудящих - комбінат побутового обслуговування, три магазини, їдальня.
Село засноване на початку XVIII ст. Під час громадянської війни, в червні 1918 року, в Тридубах був створений партизанський загін на чолі з і. Й. Задорожним. Пізніше він об'єднався з Балтським загоном під командуванням комуніста І. К. Дячишина, що діяв на території від Голти і Балти до Дністра. Під час Великої Вітчизняної війни на території села діяла підпільна патріотична група, що входила до складу Кривоозерської підпільної організації.

Сучасна карта - Тридуби