Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Димівське

ДИМІВСЬКЕ - село, центр сільської Ради, розташоване за 30 км на північ від районного центру і за 65 км від залізничної станції Баловне. Населення - 737 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Артемівка, Гребеники, Дільниче, Новоолександрівка, Ясна Поляна. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Радгосп «Дружба», центральна садиба якого розташована в селі, обробляє 9244 га орної землі. Основний напрям господарства - вирощування зернових і виробництво м'ясо-молочної продукції. З технічних культур провідною 6 соняшник. 12 передовиків сільськогосподарського виробництва за сумлінну працю відзначені орденами і медалями, у т. ч. доярка Г. О. Машковська нагороджена орденом Леніна, колишній зоотехнік М. І. Жулькевська - орденом Трудового Червоного Прапора.
У селі є восьмирічна школа, консультаційний пункт заочної середньої школи, дитячий садок, клуб, 2 бібліотеки. Працюють 2 магазини, сільський універмаг.
Димівське засноване у 70-х роках XIX ст. переселенцями з Київської губернії. За роки тимчасової окупації гітлерівці розстріляли тут комуністів Д. Кучера, 6. Лисенка, В. Кущова, Г. Лахновського та комсомолку Н. Філонову.
Поблизу села виявлено поховання кочівників
XIV ст. н. ери.

Сучасна карта - Димівське