Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Сергіївка

СЕРГІЇВКА (до 1920 року - Бредихіне) - село, центр сільської Ради. Розташована на лівому березі річки Висуні, за 23 км на північ від райцентру і за 38 км від залізничної станції Березнегувате. Населення - 737 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Зелений Гай, Новомирівка, Новоолександрівка, Озерівка, Побєда. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
В селі розташована центральна садиба радгоспу ім. Жданова. Це багатогалузеве господарство має 6965 га орної землі. Виробничий напрям його - рільництво і тваринництво; допоміжні галузі - садівництво і виноградарство. Вирощують також і технічні культури.
В 1970 році одержано по 25,1 цнт зернових з кожного га. На 100 га сільськогосподарських угідь вироблено по 50 цнт м'яса і по 313 цнт молока. За трудові успіхи 11 працівників радгоспу нагороджено орденами і медалями, в т. ч. орденом Жовтневої Революції керуючий відділком К. Ф. Малий, орденом Трудового Червоного Прапора - бригадир М. А. Добровольський.
Протягом 1968-1970 рр. в селі побудовано нове приміщення школи, дитячих ясел, їдальні, лазні, 10 житлових будинків, установлено АТС. В Сергіївці працюють восьмирічна школа, бібліотека, 4 магазини, їдальня, прокладено водопровід.
Засноване село наприкінці XVIII ст. переселенцями з Харківської губернії.
У 1922 році тут створено партійний і комсомольський осередки.
На території села виявлено сім поселень доби пізньої бронзи, скіфських часів та слов'янське поселення черняхівської культури.

Сучасна карта - Сергіївка