Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Троїцьке

ТРОЇЦЬКЕ - село, центр сільської Ради, розташоване за 3 км від районного центру і за 35 км від залізничної станції Баловне. Населення- 1483 чоловіка. Сільській Раді підпорядковане також село Михайлівна. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Колгосп ім. Калініна, центральна садиба якого розміщена у Троїцькому, обробляє 6525 га орної землі. Виробничий напрям господарства - м'ясо-молочне тваринництво, розвинуте вівчарство. За післявоєнні роки тут побудовано 5 корівників, 8 кошар, 8 пташників, 2 телятники. 21 трудівник артілі відзначений урядовими нагородами, в їх числі ордена Леніна удостоєні Н. С. Бублик, Л. П. Горсточенко, Н. О. Щепій, ордена Трудового Червоного Прапора - І. П. Безніско. В колгоспі працюють заслужені майстри вівчарства УРСР - А. А. Луцький, Я. В. Бондар, О. Д. Рєзник і Ц. Я. Фомич.
У Троїцькому є середня школа, дитячий садок, клуб, бібліотека. При школі відкрита ленінська кімната та кімнати бойової і трудовсї слави. Працюють 2 магазини. У селі виходить багатотиражна газета «Сільські вісті».
Засноване Троїцьке в XVIII ст. переселенцями з Тираспільського повіту Новоросійської губернії. У 1920-1921 рр. створені партійний і комсомольський осередки. У 1924 році організовано перші артілі «Воля КІМу» і «Свобода ім. Гончаренка». Під час визволення Троїцького і Михайлівки від німецько-фашистських загарбників розгорнулися жорстокі бої, в результаті яких загинуло 240 радянських воїнів. На братській могилі, де вони поховані, встановлено пам'ятник.
В околицях сіл Троїцького та Михайлівки знайдено рештки поселень доби бронзи та скіфських часів.

Сучасна карта - Троїцьке