Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Григорівка

ГРИГОРІВКА - село, центр сільської Ради. Розташована за 30 км на північний захід від районного центру і за 5 км від залізничної станції Людмилівка. Населення - 738 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Антонівка, Людмилівка, Михайло-Жукове, Орлове Поле, Тимофіївка.
В Григорівці міститься центральна садиба колгоспу «Шлях до комунізму». Він обробляє 5525 га орної землі. Тут вирощують озиму пшеницю, кукурудзу, соняшник, цукрові буряки, коріандр. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Колгосп спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби. В 1970 році одержано з га по 28,5 цнт зернових, по 30,4 цнт кукурудзи, по 284 цнт буряків. На 100 га сільськогосподарських угідь вироблено по 65 цнт м'яса. За високі виробничі показники 9 трудівників відзначено орденами і медалями. Орденом Леніна нагороджено голову колгоспу І. І. Гаврилюка та колгоспника О. О. Савенка, орденом Трудового Червоного Прапора - 2 чоловік. 1958 року артіль за вирощення врожаїв (зернових 24,9 цнт, озимої пшениці по 25,9 цнт з га) нагороджено дипломом 1-го ступеня ВДНГ СРСР.
У Григорівці є середня школа, бібліотека, будинок культури. Функціонує лікарня.
Село засноване в 50-х роках XIX ст. В роки громадянської війни григорівці Ф. Ілієнко, Тарас і Архип Нетовкані та інші були бійцями партизанського загону, очолюваного П. С. Ткаченком. У 1921 році організувався комсомольський осередок.

Сучасна карта - Григорівка