Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Вознесенське

ВОЗНЕСЕНСЬКЕ - селшце, центр селищної Ради. Розташоване за 18 км на північний схід від районного центру і залізничної станції Вознесенськ. Населення - 1091 чоловік. Селищній Раді підпорядковані також населені пункти Богданівка, Григорівське, Дружелюбівка, Малосолоне, Рацинська Дача, Солдатське, Степове, Трудове, Чорноземка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
За радгоспом «Вознесенським», центральна садиба якого розташована в селищі, закріплено 10 466 га орної землі. Головний напрям господарства - рільництво і тваринництво, в якому переважає вівчарство. Розвивається виноградарство і садівництво. Робітницям радгоспу Н. І. Крижанівській, Н. А. Чистяковій, А. С. Кузьміній, А. Г. Алексєєвій, 3. О. Шевцовій присвоєно високе звання Героя Соціалістичної Праці. Директора радгоспу О. С. Козубова нагороджено орденом Леніна, а керуючого відділком М. І. Нетідова - орденом Жовтневої Революції.
У Вознесенському - середня школа з інтернатом, де директором заслужений учитель УРСР П. П. Жулай. Є клуб, бібліотека, два дитячі садки. Працюють 5 магазинів, їдальня, швейна майстерня.
У 1914 році на землях, де нині розкинулося село, створено відділення Одеської дослідної сільськогосподарської станції. Так було покладено початок заснуванню Вознесенського.
Біля села Солдатського розкопано кургани V-IV ст. до н. е. і виявлено поховання скіф'янки в одязі з золотими прикрасами. Тут же знайдено бронзове дзеркало у футлярі, залізний ніж і наконечники стріл.

Сучасна карта - Вознесенськ