Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Кам'янокостувате

КАМ'ЯНОКОСТУВАТЕ (давня назва - Калинівка) - село, центр сільської Ради. Розташоване за 20 км на північ від районного центру і за 17 км від залізничної станції Людмилівка. Населення - 533 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Кам'янопіль, Прищепівка, П'ятихаткп.
Колгосп ім. 40-річчя Жовтня, центральна садиба якого розміщена в Кам'янокостуватому, обробляє 5005 га орної землі. Напрям господарства - зерновий. 8 трудівників нагороджено урядовими нагородами. Ордена Леніна удостоєний С. А. Зима, ордена Трудового Червоного Прапора - М. Г. Відрученко. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
У Кам'янокостуватому - восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека.
Село засноване у 1796 році. Партійний і комсомольський осередки створені в 1920 році. В роки Великої Вітчизняної війни фашисти за допомогу радянським розвідникам розстріляли 16-річного юнака В. Наршценка.
В Кам'янокостуватому народився й провів дитинство корифей українського театру, видатний режисер і актор, народний артист СРСР П. К. Саксаганський (1859-1940).

Сучасна карта - Костувате