Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Катеринівка

КАТЕРИНІВКА (до 1944 року Катериненталь) - село, центр сільської Ради. Розташована за 41 км на південний схід від райцентру. Населення - 813 чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Весняна Квітка, Новокатеринівка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
За колгоспом «Зорі Кремля», центральна садиба якого міститься в селі, закріплено 2881 га землі. Напрям господарства  вирощування зернових культур і м'ясо-молочне тваринництво. Середня врожайність зернових в 1970 році становила 25,9 цнт з кожного гектара.
Голову колгоспу А. А. Шарапова відзначено високою урядовою нагородою - орденом Леніна, два колгоспники удостоєні ордена «Знак Пошани», 35 членів артілі були учасниками Виставки досягнень народного господарства СРСР.
Крім центральної садиби артілі «Зорі Кремля», в Катеринівці розташована садиба спеціалізованого радгоспу для відгодівлі худоби- «Плавні», який обробляє 1400 га орної землі.
В Катеринівці - середня школа, 3 дитячі садки, будинок культури, бібліотека. Трудящі користуються послугами двох магазинів. Тут працює також цех Порічанського маслозаводу, який за зміну переробляє близько 90 тонн молока, виготовляє 400 кг лиманського сиру, 4 тонни масла.
Село засноване в 1817 році.

Сучасна карта - Катеринівка