Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Царедарівка

ЦАРЕДАРІВКА (Велика Заблоцька, Федорівка) - село, центр сільської Ради, розташоване за 15 км на північний захід від районного центру і за 25 км від найближчої залізничної станції Врадіївка. Населення - 1415 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Копані, Малозаболотське. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
В селі розміщена центральна садиба колгоспу ім. Щорса, за яким закріплено 4292 га орних земель. Господарство - зернового і м'ясо-молочного напряму. За досягнення в розвитку сільського господарства 11 колгоспників відзначені орденамп і медалями, серед них комбайнер М. П. Котляренко - орденом Леніна.
В селі є восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека, дитячі ясла. До послуг населення - два магазини, побутові майстерні.
Царедарівка заснована на початку XIX ст. на землі, подарованій царським урядом солдатам, які відзначились у війні з Туреччиною.

Сучасна карта - Царедарівка