Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Березнегуватське

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКЕ - село, центр сільської Ради. Розташоване за 25 км на захід від районного центру і за 30 км від залізничної станції Новий Буг. Населення - 600 чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Веселий Поділ, Златопіль, Кам'яне, Миролюбівка, Новогригорівка, Новорозанівка, Новосілка, Пелагіївка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
В Березнегуватському розміщена центральна садиба колгоспу «Молода гвардія», за яким закріплено 4140 га орних земель. Це господарство зернового та м'ясо-молочного напряму.
За високі показники у вирощуванні сільськогосподарських культур 57 передовиків відзначені орденами і медалями, в т. ч. голова колгоспу І. І. Москаленко нагороджений орденом Леніна, ланкова В. П. Канишева і бригадир М. К. Шиян - орденом Трудового Червоного Прапора.
В роки восьмої п'ятирічки колгосп побудував 8 корівників, 5 свинарників, 2 кормоцехи, 2 пташники, 2 зерносховища, 4 будинки для спеціалістів, майстерню по ремонту техніки, 31 будинок для переселенців.
В селі працює середня школа з інтернатом, дитячі ясла, клуб, бібліотека.
Село засноване на початку XIX ст.
В околицях села Пелагіївки виявлено пізньопалеолітичну стоянку, а Новорозанівки - поселення доби неоліту та міді (IV та ІІТ тис. до н. е.). Поблизу обох сіл знайдено кілька поселень і могильник доби ранньої та пізньої бронзи.

Сучасна карта - Березнегуватське