Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Степківка

СТЕПКІВКА - село, центр сільської Ради. Розташована за 30 км на південь від районного центру і за 15 км від залізничної станції Кам'яний Міст. Населення - 1497 чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Жовтневе, Зелені Кошари, Садибне, Сметана, Степове. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
У селі міститься центральна садиба колгоспу «Росія», орні землі якого - 4017 га. Основний напрям - виробництво зерна і молока. Провідною зерновою культурою є озима пшениця, з технічних - цукрові буряки. Допоміжними галузями в господарстві є садівництво і виноградарство. 14 працівників сільського господарства відзначено урядовими нагородами. Ордена Леніна удостоєні ланкові П. І. Царинна, М. Т. Шкурко і Г. О. Кузнецова, бригадир рільничої бригади П. К. Майстренко. Завідуюча фермою колгоспу Л. В. Опалько була делегатом XXIV з'їзду КП України. В селі Жовтневому міститься передовий в області радгосп ім. 25-річчя Жовтня. Його кращих трудівників Н. О. Щер- биніну, К. І. Михнюк, О. П. Вербового, М. К. Євича, О. Г. Муровану-Курдюкову, О. І. Пронченка, Я. І. Мельника та Н. М. Кулик удостоєно звання Героя Соціалістичної Праці.
На території Степківки - восьмирічна школа, бібліотека, будинок культури, 5 дитячих ясел. Функціонують дільнична лікарня, пологовий будинок. Працюють 4 магазини.
Село засноване в 1817 році переселенцями з Полтавської губернії.
Активному борцю за Радянську владу на селі П. П. Буряченку встановлено пам'ятник. В період тимчасової фашистської окупації в підпільній . організації «Партизанська іскра» брав участь місцевий житель В. С. Терниченко.
Уродженці Степківки В. Т. Головченко та М. І. Шкурко - Герої Радянського Союзу.

Сучасна карта - Степківка