Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Миколаївка

МИКОЛАЇВКА - село, центр сільської Ради, розташоване на обох берегах річки Висуні, за 7 км на південь від районного центру і за 20 км від залізничної станції Казанка. Населення - 2083 чоловіка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Радгосп «Україна», центральна садиба якого розміщена в селі, обробляє 7917 га орної землі. Господарство м'ясо-молочного та зернового напряму. Тут вирощують озиму шпеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник, цукрові буряки. Радгосп - технічно оснащене господарство. На ланах його працює 70 тракторів, 22 комбайни, 38 автомашин. За високі виробничі досягнення 68 передовиків удостоєні урядових нагород, серед них комбайнери Д. Т. Демчишина, Т. Я. Мамон нагороджені орденом Леніна. В 1953 році Д. І. Демчишиніп присвоєно високе звання Героя Соціалістичної Праці.
Лише ііротягом 1960-1970 рр. в селі споруджено приміщення будинку культури, універмагу, комбінату побутового обслуговування, 50 житлових будинків, водогін протяжністю 24 км, 8 тваринницьких приміщень.
У Миколаївці є середня школа, дитячий садок, лікарня, будинок культури, бібліотека, видається багатотиражна газета «Зоря». До послуг трудящих - 10 магазинів, їдальня, комбінат побутового обслуговування.
Село засноване в 1840 році переселенцями з Подільської губернії.

Сучасна карта - Миколаївка