Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Романова Балка

РОМАНОВА БАЛКА - село, центр сільської Ради, розташована на правому березі річки Південний Буг за 22 км на південний схід від районного центру і залізничної станції Голта. Населення - 905 чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Генівка, Іванівка, Львів та Соколівка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
В селі міститься центральна садиба колгоспу ім. XX з їзду КПРС, орні землі якого становлять 6599 га. Тут вирощують озиму пшеницю, кукурудзу, цукрові буряки та соняшник, виробляють тваринницькі продукти.
За високі показники в сільськогосподарському виробництві комбайнеру І. І. Чаусенку присвоєно звання Героя Соціалістичної Праці, орденом Леніна нагороджено колишнього голову колгоспу В. К. Перкуна, свинаря колгоспу Ф. А. Ступака.
В селі восьмирічна школа, 5 дитячих ясел, бібліотека, будинок культури, пологовий будинок. До послуг трудящих 3 магазини, їдальня.
Вішикло село в другій половині XVIII ст. Його першими жителями були збіглі кріпаки
3 Правобережної України.
Уродженець села І. К. Степанко був учасником повстання на броненосці «Потемкин».
На околпцях Романової Балки виявлено залишки поселення черняхівської культури.

Сучасна карта - Романова Балка