Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Володимирівка

ВОЛОДИМИРІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 10 км на південний захід від районного центру і за 42 км від залізничної станції Колосівка. Населення - 1253 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Копи, Новоселівка, Олександрівка, Перше Травня, Шевченко. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
В селі міститься центральна садиба радгоспу «Аврора», за яким закріплено 3447 га орних земель. Основний напрям господарства - рільництво і м'ясо-молочне тваринництво. Вирощують також технічні культури. Розвивається садівництво і виноградарство. За трудові успіхи 8 робітників радгоспу нагороджені орденами і медалями, в т. ч. орденом Трудового Червоного Прапора В. О. Кушніренко.
Протягом 1950-1970 рр. тут споруджено 60 житлових будинків, 4 будинки для спеціалістів, водопровід протяжністю 4 км, 6. корівників, три свинарники, кормоцехи, пташник, два зерносховища.
В селі є восьмирічна школа, клуб, бібліотека. До послуг трудящих - два магазини, кравецька і шевська майстерні.
Володимирівка заснована у другій половині XVIII ст. У роки громадянської війни багато жителів села були бійцями партизанського загону І. М. Даровенка, створеного на території нинішнього Доманівського району. Брати 6в- стафіп і Степан Кульчицькі за мужність, виявлену на фронтах громадянської війни, нагороджені орденом Червоного Прапора. В 1920 році в селі створені партійний і комсомольський осередки.
Вихідцем з Володимирівни є Є. С. Кравченко, український письменник і драматург, автор багатьох збірників гуморесок.

Сучасна карта - Володимирівка