РАДСАД - селище, центр сільської Ради, розташоване на правому березі Бузького лиману, за 18 км на південь від районного центру і за 24 км від залізничної станції Миколаїв. Населення-1608 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Мала Корениха, Новобогданівка, Стара Богданівка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
У селищі знаходиться центральна садиба виноградарського радгоспу «Радсад», який обробляє 2008 га сільськогосподарських угідь, з них під виноградниками -1090 га, садом і ягідниками- 347 га. Вирощуються такі високоякісні сорти винограду як «шасла», «рислінг», «ркацителі», «мускат гамбурзький». Тут збирають з кожного га в середньому по 50-60 цнт винограду. Працює цех первинної обробки сировини з виробничою потужністю 200 тонн на добу. Є холодильник на 600 тонн для зберігання фруктів та столових сортів винограду. За роки семирічки і восьмої п'ятирічки радгосп побудував теплову електростанцію на 1000 квт, ремонтно-механічну та столярну майстерні, гараж на 25 автомашин, приміщення контори, 15 км водопроводу, 16 тис. кв. метрів житла, піонерський табір, готель. За високі виробничі показники орденом Леніна нагороджено бригадира виноградарської бригади П. А. Котенка, орденом Трудового Червоного Прапора - 3 чоловік. В 1963 році радгоспу присвоєно звання колективу комуністичної праці.
У селищі-середня школа, клуб, 2 бібліотеки, дитячий комбінат. Функціонують дільнична амбулаторія з фізіотерапевтичним, зубопротезним і рентген-кабінетами, дитяча і жіноча консультації, аптека. До послуг жителів - 4 магазини, їдальня, комбінат побутового обслуговування. Тут працює 51 чоловік з вищою освітою; виходить багатотиражна газета «Радянський сад» та радіогазета «Вечірній Радсад».
Селище засновано в 1908 році. В 1920 році тут створено радгосп «Радсад».
Поблизу Новобогданівки, Старої Богданівки та Малої Коренихи виявлено два поселення, городище та могильник скіфських часів (IV-III ст. ст. до н. е.), а на території селища Радсад - давньогрецьке поселення III-І ст. до н. е. і перших століть н. ери.