Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Комсомольське

КОМСОМОЛЬСЬКЕ (до 1930 року - хутір Бернадського) - селище, центр сільської Ради, розташоване за 20 км на захід від районного центру і за 26 км від залізничної станції Миколаїв. Населення - 544 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Зелене, Маловарварівка, Сеньчине, Соколівка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Центральна садиба радгоспу «Урожайний» міститься в Комсомольському. Господарство обробляє 6965 га орної землі. Вирощуються переважно озима пшениця, кукурудза, ячмінь; з технічних культур - соняшник і рицина, по виробництву якої радгосп займає одне з перших місць в області.
За високі показники в розвитку тваринництва орденами і медалями нагороджено 6 працівників радгоспу, в т. ч. орденом Трудового Червоного Прапора - свинарку Г. Н. Малиновську. 36 робітників радгоспу - ударники комуністичної праці.
У селі є восьмирічна школа, дитячі ясла, клуб, бібліотека. До послуг жителів - 2 магазини, їдальня, комбінат побутового обслуговування.
Село засновано наприкінці XIX ст. У 1920 році створено партосередок і КНС.

Сучасна карта - Комсомольське