Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Ставки

СТАВКИ (до 1944 року Ватерлоо) - село, центр сільської Ради. Розташовані за 15 км на південний схід від районного центру і залізничної станції Веселинове. Населення - 739 чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Зоря, Києво-Олександрівське, Новий Степ, Піщаний Брід, Староолексіївка, Федорівна, Штукар. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
В селі центральна садиба колгоспу ім. Леніна, орні землі якого становлять 4291 га. Напрям господарства - зерновий і м'ясо-молочний.
17 колгоспників Ставків за доблесну працю удостоєні урядових нагород, в т. ч. троє - ордена Трудового Червоного Прапора, механізатори - В. К. Дрозд -ордена Леніна, В. М. Чуб - двох орденів Леніна.
. В селі - середня школа, будинок культури, бібліотека, дитячий садок. Працюють 4 магазини, кравецька майстерня, чайна. Тут розташована майстерня для ремонту тракторів - філіал Веселинівського райоб'єднання «Сільгосптехніки».
Ставки засновані в 1833 році.

Сучасна карта - Ставки