Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Грушівка

ГРУШІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване на правому березі річки Південний Буг, за 7 км на схід від районного центру та залізничної станції Голта. Населення - 1394 чоловіка.
В селі - виробнича бригада № 3 колгоспу ім. Леніна, центральна садиба якого розміщена в м. Первомайську. Основний напрям виробництва - рільництво і тваринництво. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
42 передовики бригади мають урядові нагороди, зокрема за високі виробничі показнпки у впрошуванні кукурудзи орденом Леніна нагороджено тракториста М. І. Багнюка. В селі працює депутат Верховної Ради Української РСР 7-го скликання старша птахарка колгоспу ім. Леніна О. В. Топало.
Тут є восьмирічна школа, клуб, бібліотека, працюють три магазини, кравецька та шевська майстерні.
Село засноване в другій половині XVIII ст. На острові, розташованому напроти села, виявлено поселення доби неоліту та скіфських часів, розкопані залишки житла й поховання черняхівської культури, знайдено римські монети І-II ст. н. ери.

Сучасна карта - Грушівка