Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Воронцівка

ВОРОНЦІВКА - село, центр сільської Ради, розташоване за 30 км на схід від районного центру і 55 км від залізничної станції Баловне. Населення - 268 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Довге, Новоіванівка, Новоінгулка, Островське, Улянівка, Червоний Півень, Червоноволодимирівка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Колгосп «Світанок», центральна садиба якого міститься у Воронцівці, обробляє 7576 га орної землі. Господарство зернового і м'ясо-молочного напряму. Тут вирощують озиму пшеницю, ячмінь, кукурудзу, соняшник, коріандр. У 1970 році на 100 га сільгоспугідь вироблено по 406 цнт молока. 13 трудівників удостоєні урядових нагород, в т. ч. краща свішарка артілі Г. П. Ковальчук нагороджена орденом Леніна, бригадири тракторних бригад В. Ф. Баглій і Д. Є. Підгуренко - орденом Трудового Червоного Прапора.
За післявоєнні роки у колгоспі споруджено 6 будинків для спеціалістів сільського господарства, приміщення сільської Ради, 8 корівників, 4 свинарники, 2 пташники, телятник, водопровід, холодильник на 500 тонн, молокоприймальний пункт.
На території села є восьмирічна школа, дитячі ясла, клуб, бібліотека.
Воронцівка заснована в 1886 році відставними солдатами, яких поселили на казенній землі  У 1920 році створено КНС. 1922 року виникла перша артіль «Трудівник».
Ім'я уродженця села Островського Т. К. Сухацького носить піонерська дружина Воронцівської школи. Йому як командиру 338-го гвардійського стрілецького полку за мужність, виявлену в роки Великої Вітчизняної війни, посмертно присвоєно високе звання Героя Радянського Союзу.
Поблизу села виявлено рештки двох поселень доби бронзи.

Сучасна карта - Воронцівка