Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Бузьке

БУЗЬКЕ - село, центр сільської Ради, розташоване за 30 км на північний схід від районного центру і за 60 км від залізничної станції Баловне. Населення - 1741 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Добрянка, Мирне, Ясне.
У селі розміщена центральна садиба радгоспу «Бузький», орні землі якого становлять 9364 га, під садами і виноградниками - 150 га, пасовиськами - 1087 га. Основні напрями господарства - рільництво і тваринництво. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}Вирощують переважно технічні культури (провідними з них є соняшник і рицина); тваринництво - м'ясо- молочного напряму. За досягнення у сільськогосподарському виробництві 17 передовиків удостоєні урядових нагород, в їх числі ордена Леніна - механізатори М. М. Пісковець і І. Ф. Свінцицький та кукурудзівник О. С. Осадченко.
На території Бузького - середня школа, будинок культури, бібліотека, дільнична лікарня та амбулаторія з фізіотерапевтичним, стоматологічним і рентгенологічним кабінетами; автоматична телефонна станція, пошта, 3 магазини. Видається багатотиражна газета «Радгоспні вісті».
Село засновано У 1908 ропі як хутір Боброва. Радгосп «Бузький» створено У 1931 році.
Житель Бузького П. Ф. Воїн - повний кавалер ордена Слави.

Сучасна карта - Бузьке