Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Веселе

ВЕСЕЛЕ-село, центр сільської Ради, розташоване за 48 км на північний схід від районного центру і за 40 км від залізничної станції Новополтавка. Населення - 540 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Антонівка, Івано-Захарівка, Карлівка, Київське, Олександрівка, Остапівка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
У селі працює друга рільнича бригада колгоспу ім. Фрунзе, центральна садиба якого - в с. Антонівці. Виробничий напрям господарства - м' ясо-молочне тваринництво, вирощуються зернові культури. Серед нагороджених орденами і медалями - голова колгоспу Г. М. Ковальчук - удостоєний ордена Леніна, доярка М. П. Нікіщенко - ордена Трудового Червоного Прапора.
На території Веселого - восьмирічна школа, клуб, бібліотека, дитячий садок.
Село засноване у 1921 році переселенцями з навколишніх сіл. У цій місцевості в роки громадянської війни діяв партизанський загін під командуванням Л. Л. Ткаченка. У 1922 році тут сформовано партійний осередок. 1924 року у Веселому створено артіль «Веселий хутір».
Поблизу села Веселого знайдено поселення доби бронзи (II тисячоліття до н. е.). Поблизу села Карлівки виявлено рештки поселень перших століть н. ери.

Сучасна карта - Веселе