Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Малоукраїнка

МАЛОУКРАЇНКА - село, центр сільської Ради. Розташована за 8 км на схід від районного центру і за 55 км від залізничної станції Вознесенськ. Населення - 195 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Возсіятське, Дружелюбівка, Маловозсіятське, Садове. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
В Малоукраїнці розміщена центральна садиба колгоспу «Прапор комунізму», який обробляє 5249 га орної землі; зарибнені ставки займають площу 79 га. Основний напрям господарства - вирощування зернових. В артілі є майстерня для ремонту сільськогосподарських машин, млин. 5 колгоспників мають урядові нагороди. Тут працює комбайнер Герой Соціалістичної Праці, двічі нагороджений орденом Леніна, О. В. Велігура. Він був делегатом XXIV з'їзду КП України. Ордена Леніна удостоєна також колгоспниця Є. А. Балаєнко.
У селі - восьмирічна школа, клуб, бібліотека, дитячі ясла. Є пологовий будинок, лікувальний профілакторій для тваринників. Працюють майстерня побутового обслуговування, сільмаг.
Село засноване в 1922 році.
Під час розкопок кургану поблизу с. Ново- градівкп (злилося з Маловозсіятським) знайдено речі доби бронзи та скіфських часів.

Сучасна карта - Малоукраїнка