Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Данилівка

ДАНИЛІВКА (давня назва - Рязанове) - село, центр сільської Ради. Розташована за 25 км на північний схід від районного центру і за 46 км від залізничної станції Миколаїв. Населення - 419 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також села Новоподілля та Подимове. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
В селі міститься центральна садиба колгоспу ім. Кірова, який обробляє 3615 га орної землі, під садами і виноградниками - 40 га. Колгосп спеціалізується на відгодівлі великої рогатої худоби, розвивається вівчарство. В 1970 році тут зібрано з кожного га по 26,8 цнт зернових. На 100 га сільськогосподарських угідь вироблено по 76 цнт м'яса, 300 кг вовни. За високі виробничі успіхи 45 колгоспників відзначено урядовими нагородами, в т. ч. орденом Трудового Червоного Прапора доярку Т. Й. Фукову.
У селі є восьмирічна школа, клуб, бібліотека.
Заснування Данилівки належить до 80-90 років XVIII ст. В 1905-1907 роках данилівці разом з селянами Нечаяного брали участь у виступах проти поміщика Сухомлинова. В 1920 році створено партосередок.
В околицях села Подимового виявлено рештки поселення з житлами доби бронзи (II тисячоліття до н. е.) та поселення перших століть н. ери.

Сучасна карта - Данилівка