Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Ольшанське

ОЛЬШАНСЬКЕ - селище міського типу, центр селищної Ради, розташоване на правому березі річки Південного Бугу, за 37 км на північний захід від районного центру і за 7 км від залізничної станції Ясна Зоря.
Населення - 2560 чоловік. Селищній Раді підпорядковані також населені пункти Корчине, Морозівка, Новоюр'ївка, Сапетня, Тернувате, Шостакове. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Селище стало центром республіканської будови - Ольшанського цементного заводу з проектною потужністю 1250 тис. тонн цементу на рік. Перша черга заводу введена в дію наприкінці 1967 року, друга - в 1968 році. На підприємстві працюють 1410 робітників і спеціалістів. Крім заводу, на околиці Ольшанського є кам'яний кар'єр, де на рік добувається 12 тис. кубометрів бутового каменю, та шахта по розробці штучного каменю. Закінчується будівництво міжколгоспного гідролізно-дріжджового заводу, який випускатиме понад 10 тис. тонн кормових дріжджів щороку.
На території Ольшанського є середня загальноосвітня школа і середня школа робітничої молоді, бібліотека, дитячі комбінати. Функціонують 2 медичних пункти. До послуг жителів - 5 магазинів, їдальня, ресторан, шевські та кравецькі майстерні.
Селище, засноване У 1957 році, назване на честь командира десантників Героя Радянського Союзу К. Ф. Ольшанського.
В околицях сіл Тернуватого та Ольшанського виявлено залишки поселення та кургани доби бронзи, а також кургани скіфських часів.

Сучасна карта - Ольшанське