Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Новокрасне

НОВОКРАСНЕ - село, центр сільської Ради. Розташоване за 15 км на північ від районного центру і за 9 км від залізничної станції Людмилівка. Населення - 2471 чоловік. Новокрасненській сільській Раді підпорядковане також село Трудофадіївка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
В селі міститься центральна садиба колгоспу «Червоний Жовтень». Його орні землі становлять 7840,3 га. Основний напрям господарства - вирощування зернових культур і м'ясо-молочне тваринництво. Вирощуються і технічні культури.
75 колгоспників мають урядові нагороди, серед них орденом Трудового Червоного Прапора нагороджена свинарка Л. Я. Дроздова.
В селі є дільнична лікарня, дитячнй садок, 5 дитячих ясел. Працюють середня, восьмирічна школи, два клуби, бібліотека, будинок для спеціалістів, є кілька магазинів.
Новокрасне засноване у 1810 році переселенцями з Полтавської губернії. 1920 року тут створені партійний і комсомольський осередки.
В с. Катерннівці (тепер злилось з Новокрас- ним) пройшли дитячі роки М. Л. Кропивницького - основоположника українського професійного театру.

Сучасна карта - Новокрасне