Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Новомихайлівка

НОВОМИХАЙЛІВКА - село, центр сільської Ради. Розташоване за 25 км на схід від районного
центру і за 10 км від залізничної станції Добровольський роз'їзд. Населення - 460 чоловік. Сільській Раді підпорядковані населені пункти Анастасівка, Григорівка, Катеринівка, Новодмитрівка, Чернишівка. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
За колгоспом «Більшовик», центральна садиба якого міститься в Новомихайлівці, закріплено 5687 га орної землі. Господарство - зернового та м'ясо-молочного напряму. Вирощують тут також і технічні культури.
За високі виробничі показники 90 передовиків колгоспу нагороджено орденами і медалями, в т. ч. орденом Трудового Червоного Прапора - комбайнера О. С. Катрича, бригадира рільничої бригади Ю. А. Місів'янцева, голову колгоспу С. І. Печерського.
За 1960-1970 рр. колгосп побудував 8 корівників, 3 свинарники, кормоцех, пташник, 5 зерносховищ, гараж, 10 житлових будинків, контору колгоспу, магазин, дитячий комбінат, будинок культури.
Тут працює восьмирічна школа, дитячий садок, бібліотека. Уродженцем села є двічі Герой Радянського Союзу полковник В. І. Михлик.
Новомихайлівка заснована в 70-80 рр. XIX ст.

Сучасна карта - Новомихайлівка