Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Новопетрівське

НОВОПЕТРІВСЬКЕ - село, центр сільської Ради, розташоване на лівому березі річки Південного Бугу, за 15 км на південь від районного центру і за 18 км від залізничної станції Баловне. Населення - 2373 чоловіка. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Зайве, Себине. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Колгосп ім. Чапаєва, центральна садиба якого розташована у Новопетрівському, обробляє 5082 га орної землі. У господарстві переважає вирощування зернових культур. Розвинуте вівчарство і м'ясо-молочне тваринництво. У колгоспі працюють заслужені механізатори республіки Я. М. Ісков та М. К. Логвинов. За трудові успіхи доярку Т. К. Грозу і коваля І. Ф. Непомнящого нагороджено орденом Трудового Червового Прапора.
На території села - середня школа, будинок культури, бібліотека, дитячий садок, дільнична лікарня. У селі є млин, холодильник.
Новоиетрівське засноване в другій половині ХуіІІ ст. 1920 року організовано КНС. В тому ж році виникла перша артіль «Світова зірниця», а в наступному.- «Тарас Шевченко» і «Відродження». У 1921 році сформовано сільський партосередок. В 1926 році створено садо-впно- градарське товариство «Зелений Гай».
Біля с. Себпного виявлено поселення доби бронзи, а на околиці Новопетрівського - скіфських часів (V-III ст. до н. ери).

Сучасна карта - Новопетрівське