Якщо ви помітили помилку в тексті, будь ласка виділить її мишею і натисніть CTRL+ENTER Також ми будемо дуже вдячні Вам за підтримку нашого проекту і його додавання в будь-яку популярну соціальну мережу, представлену нижче
Код для вставки нашого посилання на сайт або блог можна узяти ТУТ
Пошук від

Крива Балка

КРИВА БАЛКА (до 1960 року - Рено) - село, центр сільської Ради, розташоване за 19 км на південний захід від районного центру і за 25 км від залізничної станції Миколаїв. Населення - 970 чоловік. Сільській Раді підпорядковані також населені пункти Безводне, Жовтневе, Королівське, Новомихайлівка, Подимове, Половинки, Шурине. {div float:right}{module ИМСУ ИН}{/div}
Радгосп ім. Кірова, центральна садиба якого розміщена в Кривій Балці, обробляє 9636 га орної землі і спеціалізується на виробництві м'ясо-молочної продукції. У господарстві вирощують також озиму пшеницю, кукурудзу, ячмінь, з технічних культур - рицину, соняшник. Допоміжними галузями сільськогосподарського виробництва є овочівництво, виноградарство, садівництво. В тваринництві повністю механізовано водопостачання, вивезення гною, автопоїння. За трудові успіхи телятницю радгоспу С. С. Трубаєву нагороджено орденом «Знак Пошани»; Ф. Д. Титенку присвоєно звання заслуженого ветеринарного лікаря УРСР. За роки семирічки і восьмої п'ятирічки радгосп побудував 10 двоповерхових 4-квартпрних будинків. Крім того, 162 будинки споруджено робітниками радгоспу на власні заощадження.
На території села - восьмирічна школа, будинок культури, бібліотека, дитячий комбінат, споруджено стадіон. До послуг жителів - 2 магазини, їдальня.
Село засноване на початку XX ст. наймитами, що приходили на заробітки і осідали тут. 1922 року на базі колишньої поміщицької садиби організовано агрошколу, яку в 1931 році реорганізовано в радгосп.

Сучасна карта - Крива Балка